Benefity

Benefity

Masz w sobie żyłkę do motoryzacji? Szukasz miejsca, gdzie jako przedsiębiorca będziesz mógł/mogła rozwinąć skrzydła? Świetnie! Sprawdź jak do nas dołączyć. Chcemy Cię poznać!

Stawiamy na rozwój

Nowego pracownika obejmiemy kompleksowym programem wdrożeniowym. Damy Ci możliwość uczestnictwa w darmowych szkoleniach językowych, technicznych i z nowych technologii w branży Automotive. Dostaniesz też dostęp do platformy szkoleniowej Moodle. Zależnie od zajmowanego stanowiska umożliwimy Ci uczestnictwo w targach i wydarzeniach branżowych. Ponadto posiadamy PORTAL dla pracowników ? specjalnie napisany dla naszej firmy program, w którym mamy dostęp do wszelkich niezbędnych informacji.

Dajemy narzędzia do pracy

Prócz auta z naszej floty, które potem będziesz mógł odkupić na preferencyjnych warunkach i telefonu służbowego, dofinansujemy Ci zakup sprzętu IT, abyś mógł pracować na takim, który Tobie odpowiada. Nie musimy martwić się o strój, firma gwarantuje nam ładne i wygodne ubrania.

Dbamy o wikt i opierunek

Zdajemy sobie sprawę, że ciepły posiłek podczas dnia pracy dostarcza sporej dawki energii. Dlatego w czasie przerwy spotykamy się w naszych kuchniach, gdzie możemy zjeść swój obiad, napić się pysznej kawy z ekspresu i ulubionej herbaty. Marzy Ci się woda z lodem w upalne dni? Nie ma problemu! Mamy obszerną lodówkę z funkcją kostkarki lodu. I jakieś ciastko, też się znajdzie.

Zapewniamy bezpieczeństwo

Jesteśmy polską firmą od lat konsekwentnie budująca pozycję lidera w branży automotive. Jako pracodawca doskonale rozumiemy, że siłą każdej organizacji są ludzie, a pozycja firmy na rynku jest w dużej mierze ich zasługą. Stawiamy, zatem na długoterminową współpracę i lojalnych pracowników. Jesteśmy otwarci na różne formy zatrudnienia i współpracy. Kładziemy duży nacisk na wsparcie przedsiębiorczości. Zapewniając atrakcyjne warunki wynagradzania uzależnione od wyników pracy. Doceniamy premiami rocznymi i dodatkowymi systemami premiowymi. Pracowników z długim stażem wyróżniamy nagrodą jubileuszową. Ponadto, jako Przedstawiciel Handlowy bierzesz udział w konkursach sprzedażowych, w których nagrodami są wyjazdy zagraniczne z osobą towarzyszącą, np. na gorącą Dominikanę. Działa u nas system poleceń, każdy ma możliwość polecenia nowego pracownika, jeśli go zatrudnimy, dostaniesz bonus pieniężny.

Stawiamy na zdrowie i sport

Twoje zdrowie i kondycja nie są nam obojętne. Po okresie próbnym możesz uzbroić się w Pakiet Prywatnej Opieki Medycznej Lux Med. Dodatkowo, jeśli pracujesz jako przedstawiciel handlowy i dużo czasu spędzasz w samochodzie, u nas dostaniesz ubezpieczenie na życie w wysokim standardzie. Lubisz aktywnie spędzać czas popołudniami? Możesz dołączyć do naszej sportowej rywalizacji Aktywni Po Pracy oraz zostać zawodnikiem naszej drużyny, która raz w tygodniu gra w halową piłkę nożną.

Wiemy, że firmę tworzą ludzie

Dlatego tak ważna dla nas jest atmosfera. Prowadzimy politykę bezpośredniej i otwartej komunikacji wewnątrz firmy. Integrujemy się na wyjazdach krajowych i zagranicznych. Spędzamy razem wigilię firmową, na której czeka na nas niespodzianka. Pracujemy w nowoczesnych, komfortowych biurach i nie musimy się martwić o miejsce parkingowe pod firmą, ponieważ mamy ogromny, prywatny parking. Ponadto, gdy na świecie pojawi się Twoje dziecko, damy Ci firmowe becikowe.