Wsparcie Techniczne

Wsparcie Techniczne

Nasi konsultanci techniczni są do Państwa dyspozycji każdego dnia. Ich wiedza pomoże Państwu zoptymalizować proces naprawy oraz rozwiązać problemy, z jakimi zetkniecie się w codziennej pracy podczas napraw blacharsko-lakierniczych, smart repair.

Proponujemy konsultacje techniczne przy zakupie maszyn elektrycznych, pneumatycznych i systemów odsysających oraz pistoletów natryskowych. Oferujemy doradztwo i serwis również przy zakupie innych urządzeń stanowiących wyposażenie warsztatu.

Konsultanci techniczni

Piotr Olejnik

PIOTR OLEJNIK

Produkty APP

+48 605 998 972
p.olejnik@app.com.pl

Trener posiada bardzo bogate doświadczenie zawodowe zarówno praktyczne jak i teoretyczne. Wiedzę zdobywał podczas pracy jako lakiernik samochodowy w autoryzowanych serwisach oraz podczas wielu ukończonych kursów i szkoleń z dziedziny lakiernictwa oraz kolorystyki. Zdobywca II miejsca w ogólnopolskim konkursie Perfekcyjny Lakiernik 2004 zorganizowanym przez gazetę „Nowoczesny Warsztat”. Od 2006 roku pracuje jako doradca i konsultant do spraw technicznych z zakresu lakiernictwa i napraw SPOT.

Na bieżąco przeprowadza szkolenia stacjonarne i wyjazdowe zarówno praktyczne jak i teoretyczne w kraju i za granicą. W firmie APP stworzył i wdrażał technologie napraw SPOT w wielu warsztatach lakierniczych i S-PLUS. Bardzo chętnie dzieli się swoją wiedzą i umiejętnościami zarówno z osobami zaczynającymi pracę w zawodzie lakiernika.

Dariusz Chodkowski

DARIUSZ CHODKOWSKI

Produkty APP

+48 605 998 971
d.chodkowski@app.com.pl

Doświadczenia zdobywał przez 10 lat pracy w firmie Hamach będącej w tamtym czasie europejskim dystrybutorem produktów non-paint takich firm jak Anest Iwata Corporation i Kovax Eagle Abrasives oraz dystrybutorem firmy Rupes S. p. A. Ponad 25 lat prowadzenia szkoleń i współpracy z największymi światowymi koncernami zapewniającymi know-how dla sektora lakierniczego.

Od 18 lat w firmie APP, gdzie zajmuje się tworzeniem marki własnej w zakresie chemicznych produktów do napraw karoseryjnych oraz materiałów ściernych i szlifierek, jak również stroną techniczną sprzedawanych produktów.

Działania u klientów:

 • Działalność promocyjna - prezentacje nowych technologii napraw powypadkowych.
 • Szkolenia eksploatacyjne dotyczące maszyn elektrycznych, pneumatycznych oraz systemów wyciągu i transportu pyłów.
 • Szkolenia dotyczące układów lakierowania natryskowego pneumatycznego i hydrodynamicznego w systemach ręcznych i automatycznych.
 • Dostosowywanie układów pneumatycznych do zadań stawianych w lakierniach renowacyjnych i produkcyjnych.
 • Rozpatrywanie reklamacji.
 • Praca u klientów polskich i rosyjskojęzycznych na Ukrainie, Litwie, Łotwie, Estonii, Mołdawii i Białorusi oraz w Rosji, Kazachstanie, Gruzji i Armenii.

Działania wewnątrz firmy:

 • Szkolenia technologiczne handlowców.
 • Wsparcie techniczne handlowców.
 • Tworzenie i prowadzenie dokumentacji technicznej produktów.
 • Kontakty z dostawcami.
 • Weryfikacja jakości produktów i dostaw.

Robert Gromiec

ROBERT GROMIEC

Autokosmetyka, Smart Repair

+48 693 966 679
r.gromiec@app.com.pl

Trener ten posiada wiedzę ekspercką i doświadczenie w zakresie innowacyjnych technologii napraw uszkodzeń estetycznych samochodów (naprawy Smart) oraz w zakresie Auto Detailingu – zaawansowanej kosmetyki aut. Robert Gromiec prowadzi szkolenia od 2006 roku do chwili obecnej. Od ponad 10 lat jest aktywnym twórcą i propagatorem tych technologii na europejskim rynku usług motoryzacyjnych. Opracował procedury procesu technologicznego w powyższych technologiach. Wdrożył te technologie w kilkudziesięciu firmach. Wyszkolił, budował doświadczenie i kontrolował jakość wykonywanych prac przez pracowników firm wykonujących usługi tego typu.

Brał udział w licznych targach motoryzacyjnych w Polsce, Niemczech, Rosji. Prezentował technologie w firmach wdrażających te technologie w kraju i zagranicą (w Niemczech, Słowenii, Ukrainie, Litwie, Łotwie, Rosji, Gruzji, Armenii). Wymieniał doświadczenia z partnerami zagranicznymi z Danii, Niemiec, Francji, Szwajcarii, Litwy i Słowenii. Jest autorem podręczników posługiwania się technologią bezlakierowego usuwania wgnieceń, napraw Smart i Auto Detailingu. Posiada kompetencje interpersonalne - klarowne przekazywanie wiedzy i świetną komunikatywność.

Marek Mazurczyk

MAREK MAZURCZYK

Produkty APP

+48 691 320 157
m.mazurczyk@app.com.pl

Zdobył wykształcenie lakiernika pojazdów samochodowych, oraz technika-mechanika maszyn i urządzeń budowlanych. W Latach 1991-2017 zdobywał doświadczenie w Autoryzowanych Serwisach Samochodowych AMX TOYOTA, VOLVO - TEMPO CAR , VOLVO TRUCK - NIJHOF WASSINK.

Zarządzał produktem, prowadził mieszalnię AMX TOYOTA. Ukończył specjalistyczne szkolenie w Holandii. Od października 2017 prowadzi szkolenia dla handlowców i klientów APP.

Marcin Włodarczak

MARCIN WŁODARCZAK

Produkty APP

+48 605 998 984
m.wlodarczak@app.com.pl

W zawodzie lakiernika pracuje od 2005 roku. Doświadczenie początkowo zdobywał na stanowisku przygotowawczym w procesie lakierowania w niezależnych serwisach naprawczych. Następnie zajmował się lakierowaniem, kolorystyką i kompleksową naprawą powłok lakierniczych w autoryzowanych serwisach Ford, Renault. Zajmował się wprowadzaniem usprawnień i nowych technologii, które miały na celu zwiększenie wydajności warsztatu.

Od 2016 roku Konsultant techniczny w firmie APP zajmuje się prezentacjami produktów oraz poszukiwaniem, testowaniem i wdrażaniem nowości do oferty. Pracuje również w terenie z Przedstawicielami Handlowymi APP prezentując u klientów produkty i technologie APP. Pracuje również z działem exportu na wielu rynkach europejskich. Brał udział w szkoleniach wymaganych przez koncesjonerów znanych marek samochodowych.